Představujeme značku Blutsgeschwister

Blutsgeschwister Go for gold
Oblíbenou německou značku dámského a dětského oblečení poznáte na první pohled. Nejlépe ji totiž vystihuje slovo výrazná. Její zakladatelka i hlavní designérka Karin Ziegler sází na barvy, vzory, lichotivé střihy a udržitelný přístup. Pokud vás už nudí rychle se měnící móda a její nahraditelné kousky, seznamte s Blutsgeschwister, budete nadšená.

Logo BlutsgeschwisterJazykolam? Ne, poetické slovo v němčině

Němčina je známá tím, že má speciální slovo takřka pro všechno. Pro našince těžce vyslovitelný název Blutsgeschwister [bluts-g-švistr] znamená v němčině pokrevní sourozenec. Karin si ho nevybrala náhodou, její osobitá móda spojuje lidi, kteří mají společný styl i světonázor. Logo tvořené křížem, srdcem a kotvou představuje víru, lásku a naději: víru v jednotlivce, lásku k tvorbě a pevné zakotvení v životě.

Z periferie do centra dění

Karin Ziegler si prošla tvrdým drilem v krejčovské dílně, vystudovala návrhářství a pracovala pro módní kolos Hugo Boss. Na slunnou Popeleční středu roku 2001 založila spolu s malým spolkem vizionářů a svobodných duší značku Blutsgeschwister. V opuštěném průmyslovém areálu na stuttgartském nádraží Nordbahnhof se zrodila myšlenka, která je dodnes symbolem značky Blutgeschwister – osobitá a udržitelná móda pro ženy, které si našly svůj vlastní styl nezávisle na běžných módních trendech.

Pokud nemohou být všechny ženy topmodelkami, pak rozhodně mohou být vzory. Rády ze sebe vydávají všechno, jsou nejlepší přítelkyně a matky zvířat srdcem i duší. Jsou to tvůrčí nespoutané svůdnice, horlivé zastánkyně rovnosti mezi pohlavími a mnohem víc…
Jejich existence je pro značku Blutsgeschwister dostatečný důvod, aby vytvářela módu pro všechny životní situace. Módu, ve které se ženy prostě cítí dobře ve své kůži a líbí se samy sobě.

Postavte se za pomalou módu

S pomalou módou dojdeme nejdál, a proto Blutsgeschwister už od začátku pluje na její vlně mimo hlavní módní trendy. Filozofie značky tkví v nadčasovosti, originalitě, a především v udržitelnosti. Karin si dává záležet jak na ekologickém výrobním procesu, tak na výběru materiálů. Nezajímá ji jen certifikát a původ, ale celý postup výroby – odkud a kam se suroviny na výrobu převážejí, kdo a za jakých podmínek s nimi pracuje. Proto je Blutsgeschwister lídrem nadace Fair Wear Foundation.

Vymezte se proti šedi

Většina žen dnes sází na neutrální a „basic“ modely tak ortodoxně, že se v ulicích prohání davy neutrálních béžových, černých a šedých myšek, jedna jako druhá. Oblečení Blutsgeschwister jde proti proudu a čeří nudné neutrální vody svými veselými barvami, zajímavými střihy a celoplošnými vzory. Kytičky, puntíky, listy a proužky vás nenechají zapadnout v davu. Všechny tyto kousky mají jednu věc společnou: kolekce Blutsgeschwister vždy vypráví nějaký příběh a používá speciálně navržené a vyrobené látky s minimálním možným dopadem na planetu.

Blutsgeschwister dress yellow
Žluté bavlněné šaty Blutsgeschwister
Šaty z organické bavlny Blutsgeschwister Ohlala tralala
Šaty z organické bavlny Blutsgeschwister Ohlala tralala

Produkty v tomto příspěvku

  • Áčkové šaty modré Blutsgeschwister Stars n`stripes Link
  • Červené šaty s dlouhým rukávem Blutsgeschwister Ruby red
  • Softshell bunda červená Blutsgeschwister Link
  • Udržitelné šaty Blutsgeschwister Ohlala tralala
  • Kolová sukně červená Blutsgeschwister Greenery apple
  • Softshell elegantní bunda modrá námořnická Blutsgeschwister Link
  • Áčkové šaty vzorované Blutsgeschwister Proud pheasant Link

Může se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *